Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień

Czy mam szansę na realizację swoich pragnień?

Człowiek żyje w codziennym zabieganiu, że tak naprawdę zapomina o wielu istotnych kwestiach. Takich jak chociażby własne życie, własne pragnienia, marzenia. Czas mija. Nie ma nawet jak potem doprowadzić do realizacji swoich pragnień. Warto się zatrzymać, aby na poważnie przemyśleć to, co dzieje się z życiem. Wskazówką dla społeczeństwa mogą być liczne poradniki, których na szczęście na rynku nie brakuje. Wśród nich jest książka, którą sporządził Pierre Frankch. Oto “Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień”.

Co dzieje się z człowiekiem?

Słysząc o rezonansie człowiek już myśli o tym, że trzeba będzie udać się do szpitala na badania. Ale nie o tym, tym razem będzie mowa. Tym razem każdy człowiek ma szansę na to, aby dowiedzieć się, że on sam emituje takie fale rezonansowe, dzięki czemu tworzy się dookoła niego pewnego rodzaju pole. Oto cała zasada prawa rezonansu. Wydaje się skomplikowane, ale takie faktycznie nie jest. Osoby, które miały już szansę na to, aby przeczytać książkę pana Frankcha przyznają, że cała treść przekazana jest w prosty i przystępny sposób. Nikt nie będzie miał problemu z jej zrozumieniem, więc tym bardziej warto zagłębić się w tajemnice, jakie można tu znaleźć.

O co tak naprawdę chodzi?

Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień (tania książka)” udziela odpowiedzi na wiele istotnych pytań, więc każdy człowiek jest świadom tego, co tak naprawdę się z nim dzieje. Otóż serce wysyła energię, która dociera do głowy. Dwa organy, które wzajemnie ze sobą współpracują. Ale to tak naprawdę nie koniec. Serce, jak najważniejszy organ, jest w stanie oddziaływać także energią na to, co dzieje się dookoła człowieka. Również, jeżeli jest mowa o innych ludziach. Człowiek ma szansę na to, aby zrozumieć to, co się z nim dzieje, jak również to na co ma tak naprawdę wpływ, a co pozostaje obojętne. Bardzo ciekawa lektura, która sprawi, że człowiek zyskuje szansę na to, aby dążyć do realizacji własnych pragnień, które do tej pory wydawały się poza jego zasięgiem.