Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień

Czy warto wierzyć poradnikom?

Człowiek na co dzień spotyka dużą ilość innych osób, które mają dla niego “złote rady”. Trzeba przyznać, że czasem można mieć ich dość. Bo niby każdy dobrze by chciał, ale prawda jest taka, że nic z tego nie wychodzi. Dużo by można mówić na ten temat, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Raczej o ten fakt, że zamiast rad innych, obcych ludzi można…czytać książki. Takie, które są faktycznie nastawione na to, aby udzielić człowiekowi kilku dobrych rad, dzięki czemu w jego życiu będzie działo się zdecydowanie lepiej. Jedną z takich książek jest “Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień”.

Co można sobie pomyśleć?

Trzeba przyznać, że jest to książka, która budzi sprzeczne odczucia. Jedni ją kochają, a inni jej nienawidzą. Są osoby, które wprost nie mogą oderwać się od czytania, a inni uznają po dwóch minutach, że większej nudy na pewno nie widzieli. Jak więc widać – każdy z czytelników musi wydać własny osąd. Autorem tej publikacji jest Pierre Franckh, który jest specjalistą od kreowania rzeczywistości. Jego pogląd na świat może budzić spore zaskoczenie. Tym bardziej, że w wielu przykładach odwołuje się on do kinezjologii – dziedziny, która opisuje, jak nasze myśli wpływają na nasze życie.

Realizacja pragnień

Jak sam tytuł mówi – “Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień” – to poradnik, który pomoże nastroić się na realizację swoich pragnień. To ogrom wskazówek. Zanim o tym będzie mowa, warto wskazać na jedną, bardzo ważną rzecz. Otóż na prawo rezonansu. Czy drodzy czytelnicy wiedzieli, że każdy człowiek emituje fale rezonansowe, dzięki czemu tworzy się dookoła niego pole? Zdecydowana większość osób o tym nie wie, a temat jest bardzo ważny, ponieważ to od niego zależne jest to, co dzieje się z człowieka życiem. To, co uda nam się stworzyć sercem, wysyłane jest do głowy. Czasem człowiek bardzo by chciał doprowadzić do realizacji pewnych celów, ale mu nie wychodzi. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań znaleźć można w środku.