MSM

 

 

 

Forever Freedom to apetyczny napój o smaku pomarańczowym będący połączeniem aloe vera oraz MSM, glukozaminy i chondroityny.images (25)

Stabilizowany miąższ aloe vera wzbogaciliśmy siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny – dwiema substancjami, które występują w chrząstkach stawowych – oraz MSM. Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład struktur chrząstek stawowych. Stawy to naturalny „amortyzator” ludzkiego ciała. Należy dbać, aby był on odpowiednio odżywiony. , która sprawia, że kości mniej się o siebie ocierają. pozyskiwane są z naturalnych źródeł.

 

 

 

Aloe MSM Gel

Aloesowy żel kojąco-regenerujący z biosiarką

205_large

 Aloe MSM Gel zawiera wiele naturalnych, skutecznych składników wspierających zdrowie stawów. Przyjrzyjmy się bliżej tym składnikom i niezwykłym kojącym efektom, jakie przynosi ich zastosowanie.

Dimetylosulfon (MSM)

Siarka jest czwartym w kolejności pod względem zapotrzebowania pierwiastkiem budującym nasz organizm. Jest obecna w każdej komórce ludzkiego ciała. Od jej dostatecznej ilości zależy budowa i zdrowie naszej skóry, tkanki łącznej, wszystkich elementów chrzęstnych (np. w stawach i kręgosłupie) oraz włosów i paznokci. MSM, substancja występująca w naturze, to organiczny związek siarki, doskonale rozpoznawany i przyswajany przez ludzki organizm. Związki siarki organicznej są niezbędne przy odtwarzaniu (regeneracji) tkanki chrzęstnej oraz łącznej w naszych stawach. Niedobór tego pierwiastka skutkuje coraz powszechniejszymi we współczesnym świecie kłopotami ze stawami i kręgosłupem. Niedobory siarkowe są również coraz częstszą przyczyną kłopotów z włosami i paznokciami, a także niektórych uporczywych dolegliwości skórnych (np. łojotok).

Stabilizowany Miąższ Aloe Vera
Aloe MSM Gel zawiera 40% stabilizowanego miąższu Aloe Vera, stanowiącego czynnik odżywiający skórę. Zawarte w aloesie ligniny ułatwiają wnikanie w skórę MSM, dzięki czemu substancja ta dociera dokładnie tam, gdzie potrzebne jest jej dobroczynne działanie.

Mącznica lekarska
Liście mącznicy lekarskiej były wykorzystywane ze względu na swoje właściwości lecznicze już przez starożytnych Rzymian oraz przez Indian. W wielu krajach, w tym również w Polsce, także dzisiaj znajdują one zastosowanie w zielarstwie. Mają one właściŹwości przeciwzapalne, antybakteryjne oraz łagodzące.

Olejek z drzewa herbacianego
Dr Tom Riley, mikrobiolog z Uniwersytetu Zachodniej Australi odkrył, że olejek ten zabija wiele bakterii obecnych przy różnych powszechnych infekcjach oraz że jest przydatny w przypadku drobŹnych skaleczeń i otarć. Wspomaga on absorpcję, przyspiesza gojenie, koi lekki ból, oczyszcza i dezynfekuje tkanki, redukuje obrzęk i zaczerwienienie.

Wyciąg z rozmarynu
Jest to substancja odżywiająca skórę, która przyczynia się również do poprawy krążenia. Pomaga uwolnić płyny z tkanek, wpływa łagodząco na bóle mięśni i nerwobóle. Znajduje także zastosowanie w maściach łagodzących objawy artretyzmu.

Wyciąg z kory wierzbowej
Kora wierzbowa jest doskonale znana ze swoich właściwości przeciwbólowych, przeciwgorączkowych i przeciwzapalnych. Od ponad 2000 lat jest ona wykorzystywana do łagodzenia artretyzmu i kojenia bólu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.