Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień

Jak nastroić się na realizację pragnień?

Jak na nowo odkryć siebie i sprawić, żeby wszystko szło tak jak zostało zaplanowane? Na te i wiele innych pytań odpowiada książka “Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień”, której autorem jest jeden z bardziej znanych niemieckich specjalistów od pozytywnego kreowania rzeczywistości, Pierre Franckh. 

Czym jest pole rezonansu?

Czy można nastroić myśli na realizację swoich pragnień? Okazuje się, że tak. Z książki “Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień – w pięknej oprawie” można dowiedzieć się jak sprawić, żeby plany układały się po naszej myśli, a także jak się zorganizować, żeby wyrzucić porażki ze swojego życia. Czy warto słuchać serca, czy rozumu? A może należy znaleźć złoty środek? W książce jest opisane prawo rezonansu. Jest to założenie, które stało się w ostatnich latach dość sporym odkryciem. Jak się okazuje każdy posiada unikalne pole rezonansowe. Pole to jest kształtowane przez serce każdego człowieka. Jest ono w stanie wprawić w ruch materię oraz energię wokół nas. Jest to możliwe, dzięki wibracjom, które pole to wysyła w świat. Jak się okazuje to, co wysyła nasze serce jest uzależnione od naszych myśli. To właśnie myśli oddziałują na pola rezonansowe innych ludzi, a także wszystkiego wokół. Dzięki polu rezonansowemu jesteśmy w stanie wpłynąć na wszystko, co ma z nami związek. Niezależnie od tego, czy jest to bolący ząb, czy przyszłość, którą chcemy stworzyć. Dzięki odkryciom opisanym w książce każdy jest w stanie dostroić się do swoich pragnień i je zrealizować. Można się również dowiedzieć jak afirmacje wpływają na nasze życie.

Kim jest Pierre Franckh?

Pierre Franck jest niemieckim seminarzystą, a także specjalistą od pozytywnego kreowania rzeczywistości. Ma na koncie wiele bestsellerów. W języku polskim poza powyższą pozycją można przeczytać jeszcze książkę: “Siedem reguł spełniania marzeń” o tym jak formułować pragnienia, żeby się ziściły, a także jaki wpływ na spełnienie marzeń mają myśli i umysł. Autor uważa, że spełnianie marzeń jest proste pod warunkiem, że zna się podstawowe techniki i reguły działania umysłu.