Plany treningowe

Plan treningowy

Symulator wyglądu i sprawności

Sam decydujesz o tym gdzie chcesz ćwiczyć:

W domu

Plan treningowy układany jest nie tylko pod Ciebie, ale też pod posiadany przez Ciebie sprzęt. Dzięki temu masz gwarancje, że każde ćwiczenie będziesz mógł wykonać bez problemu.

Na siłowni

Plany treningowe uwzględniają „typowe” wyposażenie siłowni.Dzięki temu Twój trening stanie się bardziej urozmaicony. Dodatkowo masz gwarancję, że będziesz ćwiczył na profesjonalnych przyrządach.

Wiedza doświadczonego trenera oraz odpowiednio dobrane plany treningowe skomponowane pod indywidualne potrzeby pozwolą Tobie osiągnąć stawiane cele nawet dwa razy szybciej

Pewniej i bez kontuzji

Tylko plany treningowe zawierają szczegółowe informacje na temat wykonywania danego ćwiczenia, obsługi poszczególnych maszyn, techniki oddychania podczas ćwiczeń, oraz najczęściej popełnianych błędów.

Każdy plan treningowy skomponowany jest pod uzyskanie innych efektów.

Dzięki temu masz gwarancję, że dobrane ćwiczenia pozwolą Tobie osiągnąć sylwetkę o jakiej zawsze marzyłeś.

Tygodniowe pomiary

Co 7 dni następować będą pomiary masy ciała. Co 2 tygodnie dodatkowo sprawdzane będą wymiary ciała. Na podstawie uzyskanych wyników oraz stawianych przez Ciebie celów układane będą kolejne plany ćwiczeń.

Analiza postępów

Efektywność planów treningowych zależy od Twoich postępów.

Twoje wyniki są zawsze dokładnie analizowane, aby na ich podstawie dokonać odpowiednich zmian w ćwiczeniach, ilości wykonywanych serii oraz obciążenia.

Motywacja

Dzięki szczegółowym wykresom, będziesz mógł sam prześledzić swoje osiągnięcia w czasie.

Animacja 3D

Wszystkie treningi opatrzone są szczegółową animacją. Dzięki temu dowiesz się jak wykonać dane ćwiczenie, oraz zobaczysz jakie mięśnie są angażowane podczas danego ruchu.

Wraz z animacją dostajesz szczegółowy opis wykonania danego ćwiczenia oraz użytkowania danego przyrządu, tak aby ćwiczenie było nie tylko efektywne ale też bezpieczne.

Każdy trening posiada szczegółową informację na temat mięśni które biorą udział w danym ćwiczeniu. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział, które mięśnie ćwiczysz, a którymi się wspomagasz.

Co 7 dni otrzymasz plan na kolejny tydzień

Opieka i porady

Nad Twoim planem czuwa trener, który w każdej chwili służy Tobie radą i pomocą. Wzajemna informacja pomaga dobrać najbardziej efektywny trening pod Twoje możliwości.

Analiza Twoich wyników

Każdy generowany trening układany jest przez Twojego trenera. To on właśnie dba o to abyś uzyskiwał jak najlepsze rezultaty.

Ćwiczenia, ilość serii i obciążenia dobierane są na podstawie uzyskanych przez Ciebie wyników.

Tylko teraz wraz z planem ćwiczeń otrzymasz bezpłatnie profesjonalny kompozytor diety.

Wiesz co jesz

Kompozytor diety to największa baza informacyjna o produktach spożywczych w Polsce. Dzięki temu dokładnie wiesz jakie wartości spożywcze znajdują się w danym produkcie, dostajesz informacje na temat ich kaloryczności, zawartości białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Kompozytor pomaga też w określeniu dziennego zapotrzebowania na składniki spożywcze.

Planowanie posiłków

Funkcja kalendarza pozwala na dokładne podsumowanie wartości odżywczych danego dnia, zapisane w pamięci zestawów posiłkowych (zarówno historyczne jak i te zaplanowanie na przyszłość).

Nad Twoją dietą czuwa doświadczony ekspert

Bezpiecznie zbilansowana dieta Trener.pl to gwarancja poprawnego żywienia, bez narażania efektów ćwiczeń i zdrowia.

Sukces treningu zależy w 70% od spożywanych posiłków
i w 30% od wykonywanego planu ćwiczeń.

Smaczny i wygodny jadłospis

Sam decydujesz o których porach chcesz jadać i z ilu posiłków ma składać się Twoja dieta. Określasz czy wolisz jadać proste i szybkie potrawy, czy skomplikowane, za to bardziej różnorodne. Obojętnie jak zdecydujesz dieta zawsze dopasuje się do Twoich oczekiwań.

Wraz z planem diety otrzymujesz opiekę od dietetyka, który będzie cały czas nadzorował przebieg Twojej indywidualnej diety.

Nieważne czy chcesz wyrzeźbić imponujące mięśnie, czy zredukować tkankę tłuszczową do minimum. Wybierz tylko co chcesz osiągnąć, a nasza dieta zrobi resztę.

 Kalkulator kalorii

Kompozytor diety

Ocena muskulatury – dodatek do planu treningowego

Kompozytor suplementacji – dodatek do diety

W 50-tysięcznej społeczności Trener.pl znajdziesz ludzi, dla których sport i praca nad ciałem jest ważna. Będą Cie motywować, doradzać, wyrażać opinie na temat Twoich postępów, na tematy związane z aktywnością fizyczną i nie tylko.

Wskaźnik BMI

Kalkulator, dzięki któremu obliczysz wydatki energetyczne Twojego organizmu, jeśli uprawiasz wyczynowo biegi długodystansowe.

552496_384151754986470_1372079220_n

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.